تماس : 36463752-021

5/5 - (1 امتیاز)

مقدمه: گروه صنعتی چرخش در سال 1368 آغاز به کار کرده و با تجربه در زمینه تراش و ساخت قطعات صنعتی، یکی از پیشگامان این حوزه در ایران محسوب می‌شود. با تخصص در تولید قطعات متنوع برای صنایع مختلف از جمله خودرو، کامیون، موتور، ماشین‌آلات صنعتی، و راه‌سازی، گروه صنعتی چرخش با بیش از 170 مدل مهره چاکنت، واشر خورشیدی، آچار چاکنت، چاکنت کاسه نمدی، چپ‌گرد و… به عنوان یک واحد تولیدی نوآور و پیشرو صنعت ایران به شمار می‌رود.


تنوع در تولید:
این گروه صنعتی با توجه به نیازهای متنوع بازار و تکنولوژی‌های روز دنیا، با بروزترین دستگاه‌های تراش CNC آمریکایی و انگلیسی که همگام با استاندارد های روز دنیا تجهیز شده‌اند، به تولید انواع قطعات با کیفیت و دقت بالا می‌پردازد. این تکنولوژی‌های پیشرفته نه تنها به افزایش کارایی و دقت در تولید کمک کرده‌اند بلکه این گروه را در ردیف پیشوایان صنعت قرار داده‌ است.

Negar 17095
charkhesh about

محصولات و خدمات: گروه صنعتی چرخش به تولید انواع مهره چاکنت، واشر خورشیدی، آچار چاکنت، چاکنت کاسه نمدی، چپ‌گرد، مهره قفلی، انواع بوش و دیگر قطعات صنعتی سفارشی مورد نیاز در انواع صنایع خرد و کلان اختصاص یافته است. این محصولات با دقت و استانداردهای بین‌المللی تولید شده و به مشتریان در داخل و خارج از کشور ارائه می‌شوند. شایان ذکر است که تمامی محصولات تولید شده در چرخش دارای تضمین کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت مشتری شرط ارجاع محصول برای مشتریان گرامی محفوظ است.


استانداردها و گواهی‌نامه‌ها:
در تمامی این سالها همواره رعایت استانداردها و ارتقاء کیفیت محصولات خط قرمز این واحد تولیدی بوده و تمامی پرسنل حاضر در این مجموعه نسبت به اهمیت این موضوع به خوبی توجیه هستند. لذا گروه صنعتی چرخش علاوه بر ثبت رسمی برند خود، با دریافت گواهی‌نامه‌های مربوطه، پایبندی به استانداردهای بین‌المللی و کیفیت بالای محصولات خود در میدان عمل به اثبات رسانده است.


نمایشگاه:
همواره حضور موثر در نمایشگاه های دوره ای صنعت و همچنین خودرو در کشور، برای ما فرصتی گرانبها بوده تا علاوه بر عرضه محصولات و نمایش توانمندی های گروه صنعتی چرخش، به رقابت و کسب آگاهی از فناوری های روز دنیا نیز بپردازیم. در آینده نیز امیدواریم تا با شرکت در این گردهمایی های ارزشمند، نسبت به ارتقاء توان تولیدی و پیشرفت صنعت ایران گام های بهتری برداریم.

نمایندگی فروش: در سال های اخیر شرایطی را فراهم ساختیم تا بتوانیم در کوتاه ترین زمان ممکن، حداکثر نیاز های بازار و مشتریان مان را در سراسر میهن عزیزمان تامین کنیم. به همین منظور نمایندگی های فروش گروه صنعتی چرخش در سراسر ایران آماده پاسخگویی به کلیه نیاز های شما مشتریان گرامی میباشند. همکاران ارجمندی که متقاضی دریافت نمایندگی فروش از گروه صنعتی چرخش هستند، میتوانند از طریق شماره تماس ها و پل های ارتباطی ما در قسمت “تماس با ما” نسبت به شرایط اخذ نمایندگی فروش مطلع شوند.


نتیجه‌گیری:
گروه صنعتی چرخش با تجربه و تخصص چندین ساله خود در تولید قطعات صنعتی، از اعتماد مشتریان و مصرف کنندگان قطعات با کیفیت و قابل اعتماد در سطح ملی و بین‌المللی نسبت به برند چرخش تشکر می‌کند. این گروه با بکارگیری هرچه بیشتر از تکنولوژی‌های روز دنیا و توسعه ماشین آلات و افزایش پرسنل کار آزموده خود، ادامه خدمت به صنعت و مشتریان خود را به عنوان یکی از ارکان ثابت شده در صنعت ایران افتخار خود میداند.

CH2